LONDONER - Szkoła języków obcych w Opocznie | Język Angielski Opoczno

Pearson Tests of English
Szukasz potwierdzenia swoich kompetencji językowych?
Od 2013 roku Szkoła Języków Obcych może poszczycić się mianem certyfikowanego centrum egzaminacyjnego Perason Tests of English. Dzięki temu możesz podejść do jednego z najbardziej popularnych i uznawanych na całym świecie egzaminów językowych w swojej najbliższej okolicy.
Dlaczego Pearson Tests Of English?
Niezależnie od tego, czy znajomość języka angielskiego jest niezbędnym wymogiem w karierze zawodowej, podstawą ubiegania się o przyjęcie na uniwersytet w kraju anglojęzycznym, czy też dążeniem do poznania języka oraz kultury obcego kraju, zapewniamy, że prowadzone przez nasze centrum egzaminy z języka angielskiego są w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających kandydatów.

Do egzaminu można przystąpić na dowolnym etapie nauki. Zdobywanie nowych kompetencji związanych ze znajomością języka, zarówno tego używanego na co dzień, jak i języka biznesu, umożliwia przystępowanie do egzaminu na kolejnych, wyższych poziomach zaawansowania.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, odwiedź: http://www.pearson.pl/pte-general/

Rewolucyjne kursy egzaminacyjne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dużej rzeszy uczniów i ich rodziców, mamy przyjemność zaproponować ofertę kursów angielskiego przygotowanych specjalnie z myślą o maturzystach i młodzieży przygotowującej się do egzaminu gimnazjalnego.
Dla kogo?
Dlaczego rewolucyjne kursy egzaminacyjne w LONDONER?
System zajęć