LONDONER - Szkoła języków obcych w Opocznie | Język Angielski Opoczno
Nadrzędnym celem naszej szkoły jest przygotowanie uczniów do efektywnej komunikacji w języku angielskim w niezliczonych sytuacjach życiowych. Umiejętność porozumiewania się jest nie tylko celem naszych kursów, lecz przede wszystkim narzędziem w codziennej pracy w trakcie zajęć. Podejście komunikatywne, którą stosujemy, polega na kształceniu niezbędnych umiejętności językowych: mówienia, słuchania, pisania i czytania. Nasi lektorzy kładą szczególny nacisk na szlifowanie praktycznych umiejętności posługiwania się językiem obcym - swobodnego, naturalnego i poprawnego komunikowania się w różnych sytuacjach życia codziennego.
Przygotowanie do egzaminów.
W naszej działalności nie zapominamy również o osobach przygotowujących się do egzaminów językowych. Nasze zajęcia szczególnie polecamy gimnazjalistom oraz maturzystom na wszystkich poziomach zaawansowania. Nasi lektorzy to nauczyciele z wieloletnią praktyką w szkole publicznej, biorący aktywny udział w tychże egzaminach.