Kurs angielskiego dla dorosłych

1 x 90 min. / tydz.
30 spotkań (60 lekcji)

 

      Wiedząc, jak ważna jest atrakcyjność, efektywność oraz elastyczność zajęć, proponujemy Wam kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, za każdym razem biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby zawodowe oraz zainteresowania. Wybierając kurs w LONDONER nie tylko rozwiniesz swoje umiejętności językowe, ale też poznasz ciekawych ludzi. Możesz być pewien, że zadbamy o to byś w sprzyjającej atmosferze, przełamał naturalną dla osób dorosłych barierę językową i strach przed mówieniem.

LONDONER MASTERS

Cena

8 rat x 305 zł
+ PE 269 zł

W kursie otrzymujesz:

Z

Dostęp do dziennika elektronicznego

Z

Zajęcia w kameralnych grupach

Z

Spójny program nauczania

Z

Opiekę metodyczną

Z

Monitorowanie postępów (raporty roczne słuchacza)

Z

Możliwość skorzystania z korepetycji

Z

Możliwość skorzystania z konwersacji

Niezależnie od tego, czy znajomość języka angielskiego jest niezbędnym wymogiem w karierze zawodowej, podstawą ubiegania się o przyjęcie na uniwersytet w kraju anglojęzycznym, czy też dążeniem do poznania języka oraz kultury obcego kraju, zapewniamy, że prowadzone przez nasze centrum egzaminy z języka angielskiego są w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających kandydatów.

Do egzaminu można przystąpić na dowolnym etapie nauki. Zdobywanie nowych kompetencji związanych ze znajomością języka, zarówno tego używanego na co dzień, jak i języka biznesu, umożliwia przystępowanie do egzaminu na kolejnych, wyższych poziomach zaawansowania.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, odwiedź: http://www.pearson.pl/pte-general/

System zajęć

Największym atutem kursów egzaminacyjnych w LONDONER jest to, że cechuje je naprawdę indywidualny system pracy z uczniami, a cena za godzinę lekcyjną jest zdecydowanie niższa niż tradycyjnych korepetycji. W sytuacji, gdy przychodzisz zapisać się na kurs sam, zaproponujemy Ci kameralną grupę (5-8 osób), zgodną z Twoim poziomem zaawansowania. Możesz też stworzyć własną grupę (3-4 osoby), gdzie wraz z przyjaciółmi lub znajomymi będziesz się przygotowywał do egzaminu pod okiem doświadczonego lektora – egzaminatora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. W ofercie mamy również zajęcia indywidualne. Mocną stroną kursu są też próbne egzaminy gimnazjalne i maturalne – ustne i pisemne, przeprowadzane zgodnie ze standardami egzaminacyjnymi.

Dla kogo

Jeśli w nadchodzącym roku szkolnym stoi przed Tobą wyzwanie w postaci egzaminu maturalnego lub gimnazjalnego, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Jeśli myślałeś o korepetycjach z języka angielskiego, które miałyby lepiej przygotować Cię do egzaminu, to nie musisz już dłużej szukać.

Dlaczego Londoner?

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w przygotowaniu młodzieży do egzaminów maturalnych i gimnazjalnych, wypracowaliśmy system, który z powodzeniem konkuruje z tradycyjnymi korepetycjami. Łącząc indywidulany system pracy z elastycznością i różnorodnością zajęć oraz niewygórowaną ceną, gwarantujemy przede wszystkim efekty w nauczaniu języka oraz rzetelne przygotowanie do egzaminu.