Kurs angielskiego dla dorosłych

1 x 90 min. / tydz.
32 spotkania

    Wiedząc, jak ważna jest atrakcyjność, efektywność oraz elastyczność zajęć, proponujemy Wam kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, za każdym razem biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby zawodowe oraz zainteresowania. Wybierając kurs w LONDONER nie tylko rozwiniesz swoje umiejętności językowe, ale też poznasz ciekawych ludzi. Możesz być pewien, że zadbamy o to byś w sprzyjającej atmosferze, przełamał naturalną dla osób dorosłych barierę językową i strach przed mówieniem.

 

LONDONER MASTERS

Cena

10 rat

179 zł

W kursie otrzymujesz:

Z

Dostęp do dziennika elektronicznego

Z

Zajęcia w kameralnych grupach

Z

Spójny program nauczania

Z

Opiekę metodyczną

Z

Monitorowanie postępów (raporty roczne słuchacza)

Z

Możliwość skorzystania z korepetycji

Z

Możliwość skorzystania z konwersacji

Niezależnie od tego, czy znajomość języka angielskiego jest niezbędnym wymogiem w karierze zawodowej, podstawą ubiegania się o przyjęcie na uniwersytet w kraju anglojęzycznym, czy też dążeniem do poznania języka oraz kultury obcego kraju, zapewniamy, że prowadzone przez nasze centrum egzaminy z języka angielskiego są w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających kandydatów.

Do egzaminu można przystąpić na dowolnym etapie nauki. Zdobywanie nowych kompetencji związanych ze znajomością języka, zarówno tego używanego na co dzień, jak i języka biznesu, umożliwia przystępowanie do egzaminu na kolejnych, wyższych poziomach zaawansowania.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, odwiedź: http://www.pearson.pl/pte-general/

System zajęć

Największym atutem kursów egzaminacyjnych w LONDONER jest to, że cechuje je naprawdę indywidualny system pracy z uczniami, a cena za godzinę lekcyjną jest zdecydowanie niższa niż tradycyjnych korepetycji. W sytuacji, gdy przychodzisz zapisać się na kurs sam, zaproponujemy Ci kameralną grupę (5-8 osób), zgodną z Twoim poziomem zaawansowania. Możesz też stworzyć własną grupę (3-4 osoby), gdzie wraz z przyjaciółmi lub znajomymi będziesz się przygotowywał do egzaminu pod okiem doświadczonego lektora – egzaminatora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. W ofercie mamy również zajęcia indywidualne. Mocną stroną kursu są też próbne egzaminy gimnazjalne i maturalne – ustne i pisemne, przeprowadzane zgodnie ze standardami egzaminacyjnymi.

Dla kogo

Jeśli w nadchodzącym roku szkolnym stoi przed Tobą wyzwanie w postaci egzaminu maturalnego lub gimnazjalnego, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Jeśli myślałeś o korepetycjach z języka angielskiego, które miałyby lepiej przygotować Cię do egzaminu, to nie musisz już dłużej szukać.

Dlaczego Londoner?

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w przygotowaniu młodzieży do egzaminów maturalnych i gimnazjalnych, wypracowaliśmy system, który z powodzeniem konkuruje z tradycyjnymi korepetycjami. Łącząc indywidulany system pracy z elastycznością i różnorodnością zajęć oraz niewygórowaną ceną, gwarantujemy przede wszystkim efekty w nauczaniu języka oraz rzetelne przygotowanie do egzaminu.