Kurs angielskiego dla młodzieży

Jeśli nauka języka w szkole to dla Ciebie za mało, to kursy dla młodzieży w LONDONER będą idealną alternatywą. Diagnozując Twój poziom zaawansowania, zaproponujemy Ci kameralną grupę, w której rozwiniesz wszystkie sprawności językowe, z naciskiem na komunikację. Nasze zajęcia są dynamiczne, różnorodne, dostosowane do Twoich zainteresowań i poczucia humoru, a ich dodatkowym atutem jest to, że mamy na nich szansę uczyć się od siebie nawzajem.

LONDONER KIDS

8-12 LAT

2 x 45 min. / tydz.
60 spotkań

LONDONER TEENS

13-14 LAT

1 x 90 min. / tydz.
30 spotkań (60 lekcji)

LONDONER HIGH

15-18 LAT

1 x 90 min. / tydz.
30 spotkań (60 lekcji)

W kursie otrzymujesz:

Dostęp do dziennika elektronicznego

Zajęcia w kameralnych grupach

Spójny program nauczania

Opiekę metodyczną

Monitorowanie postępów (raporty roczne słuchacza)

Możliwość skorzystania z korepetycji

Możliwość skorzystania z konwersacji

Niezależnie od tego, czy znajomość języka angielskiego jest niezbędnym wymogiem w karierze zawodowej, podstawą ubiegania się o przyjęcie na uniwersytet w kraju anglojęzycznym, czy też dążeniem do poznania języka oraz kultury obcego kraju, zapewniamy, że prowadzone przez nasze centrum egzaminy z języka angielskiego są w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających kandydatów.

Do egzaminu można przystąpić na dowolnym etapie nauki. Zdobywanie nowych kompetencji związanych ze znajomością języka, zarówno tego używanego na co dzień, jak i języka biznesu, umożliwia przystępowanie do egzaminu na kolejnych, wyższych poziomach zaawansowania.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, odwiedź: http://www.pearson.pl/pte-general/

System zajęć

Największym atutem kursów egzaminacyjnych w LONDONER jest to, że cechuje je naprawdę indywidualny system pracy z uczniami, a cena za godzinę lekcyjną jest zdecydowanie niższa niż tradycyjnych korepetycji. W sytuacji, gdy przychodzisz zapisać się na kurs sam, zaproponujemy Ci kameralną grupę (5-8 osób), zgodną z Twoim poziomem zaawansowania. Możesz też stworzyć własną grupę (3-4 osoby), gdzie wraz z przyjaciółmi lub znajomymi będziesz się przygotowywał do egzaminu pod okiem doświadczonego lektora – egzaminatora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. W ofercie mamy również zajęcia indywidualne. Mocną stroną kursu są też próbne egzaminy gimnazjalne i maturalne – ustne i pisemne, przeprowadzane zgodnie ze standardami egzaminacyjnymi.

Dla kogo

Jeśli w nadchodzącym roku szkolnym stoi przed Tobą wyzwanie w postaci egzaminu maturalnego lub gimnazjalnego, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Jeśli myślałeś o korepetycjach z języka angielskiego, które miałyby lepiej przygotować Cię do egzaminu, to nie musisz już dłużej szukać.

Dlaczego Londoner?

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w przygotowaniu młodzieży do egzaminów maturalnych i gimnazjalnych, wypracowaliśmy system, który z powodzeniem konkuruje z tradycyjnymi korepetycjami. Łącząc indywidulany system pracy z elastycznością i różnorodnością zajęć oraz niewygórowaną ceną, gwarantujemy przede wszystkim efekty w nauczaniu języka oraz rzetelne przygotowanie do egzaminu.