Kursy egzaminacyjne

2 x 60 min. /tydz.
50 zajęć
podręcznik w cenie kursu
EGZAMIN ÓSMOKLASISTY
MATURA POZIOM PODSTAWOWY
MARURA POZIOM ROZSZERZONY

    Jeśli w nadchodzącym roku szkolnym stoi przed Tobą wyzwanie w postaci egzaminu z języka angielskiego, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Niezależnie od tego, czy egzamin jest wymogiem systemu edukacji, czy potrzebujesz go, by potwierdzić Twoje kompetencje językowe, np. w celach zawodowych, pomożemy Ci się do niego dobrze przygotować. Nasi lektorzy są egzaminatorami OKE oraz PTE z wieloletnim doświadczeniem w przygotowywaniu do egzaminów, a my możemy poszczycić się 100-procentową zdawalnością!

Cena

PIERWSZA RATA: 467 zł

6 rat po

287 zł

W kursie otrzymujesz:

Z

Dostęp do dziennika elektronicznego

Z

Zajęcia w kameralnych grupach

Z

Spójny program nauczania

Z

Opiekę metodyczną

Z

Monitorowanie postępów (raporty roczne słuchacza)

Z

Możliwość skorzystania z korepetycji

Z

Możliwość skorzystania z konwersacji

Z

Egzaminy próbne

Niezależnie od tego, czy znajomość języka angielskiego jest niezbędnym wymogiem w karierze zawodowej, podstawą ubiegania się o przyjęcie na uniwersytet w kraju anglojęzycznym, czy też dążeniem do poznania języka oraz kultury obcego kraju, zapewniamy, że prowadzone przez nasze centrum egzaminy z języka angielskiego są w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających kandydatów.

Do egzaminu można przystąpić na dowolnym etapie nauki. Zdobywanie nowych kompetencji związanych ze znajomością języka, zarówno tego używanego na co dzień, jak i języka biznesu, umożliwia przystępowanie do egzaminu na kolejnych, wyższych poziomach zaawansowania.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, odwiedź: https://www.pearson.pl/egzaminy-pte-lcci-i-kwalifikacje-btec/

PTE General:
https://www.pearson.pl/assessment/international-certificate
PTE Young Learners:
https://www.pearson.pl/assessment/international-certificate-young-learners

System zajęć

Największym atutem kursów egzaminacyjnych w LONDONER jest to, że cechuje je naprawdę indywidualny system pracy z uczniami, a cena za godzinę lekcyjną jest zdecydowanie niższa niż tradycyjnych korepetycji. W sytuacji, gdy przychodzisz zapisać się na kurs sam, zaproponujemy Ci kameralną grupę (5-8 osób), zgodną z Twoim poziomem zaawansowania. Możesz też stworzyć własną grupę (3-4 osoby), gdzie wraz z przyjaciółmi lub znajomymi będziesz się przygotowywał do egzaminu pod okiem doświadczonego lektora – egzaminatora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej lub Pearson Tests of English. W ofercie mamy również zajęcia indywidualne. Mocną stroną kursu są też próbne egzaminy, przeprowadzane zgodnie ze standardami egzaminacyjnymi.

Dla kogo

Jeśli w nadchodzącym roku szkolnym stoi przed Tobą wyzwanie w postaci egzaminu, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Jeśli myślałeś o zajęciach z języka angielskiego, które miałyby lepiej przygotować Cię do egzaminu, to nie musisz już dłużej szukać.

Dlaczego Londoner?

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w przygotowaniu do egzaminów, wypracowaliśmy system, który łączy indywidulane podejście do ucznia  z elastycznością i różnorodnością zajęć. Gwarantujemy efekty w nauczaniu języka oraz rzetelne przygotowanie do egzaminu.