Zespół

Szkoła Języków Obcych LONDONER współpracuje tylko z najlepszymi, doświadczonymi i sprawdzonymi lektorami – absolwentami wyższych studiów neofilologicznych oraz wieloletnimi praktykami w nauczaniu języka angielskiego. Zarówno kadra dydaktyczna, jak i obsługa sekretariatu, to ludzie z pasją i dobrą energią. Razem zadbamy o to, by czas spędzony w naszej szkole był pozytywnym doświadczeniem.

Adam Podsiadły

Nieprzerwanie od 13 lat jestem lektorem i nauczycielem języka angielskiego. Na przestrzeni lat pracowałem w szkołach publicznych, niepublicznych i renomowanych szkołach językowych. Jestem egzaminatorem Centralnej Komisji Egzaminacyjnej egzaminu gimnazjalnego i maturalnego z języka angielskiego oraz Pearson Tests of English. Ponadto, jestem certyfikowanym metodykiem PASE. We sierpniu 2011 roku założyłem wraz z żoną Szkołę Języków Obcych LONDONER. Od siedmiu lat jest ona dla nas miejscem, gdzie możemy realizować swoją pasję, powołanie i misję – uczyć angielskiego lepiej, ciekawiej oraz skuteczniej. Słowem – tak jak powinno uczyć się języka obcego w XXI wieku. Moim największym atutem jest elastyczność. Jednakże najlepiej czuję się pracując z młodzieżą i dorosłymi, przygotowując do egzaminów językowych oraz prowadząc kursy specjalistyczne: Business English oraz English for Specific Purposes.

Właściciel i lektor

Anna Podsiadła

Już od 13 lat, jako nauczyciel i lektor języka angielskiego, dzielę się swoją wiedzą z uczniami w każdym wieku. Możliwość pracy z różnymi grupami wiekowymi jest dla mnie niezwykle ważna z perspektywy lektora oraz metodyka Szkoły. Jestem absolwentką filologii angielskiej, nauczycielem mianowanym oraz egzaminatorem maturalnym Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi. Posiadam również uprawnienia egzaminatora Pearson Tests of English, a także jestem certyfikowanym metodykiem PASE (Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych).
W wolnym czasie stawiam na rozwój osobisty – biorę udział w kursach, konferencjach i szkoleniach, wierząc, że nieustanny rozwój jest wyrazem profesjonalizmu i szacunku dla słuchacza. By odpocząć, wraz z mężem i synem, odkrywam urokliwe zakątki kraju.

Metodyk i lektor

Katarzyna Gadek

Jestem magistrem filologii angielskiej i od ponad 13 lat pracuję jako nauczyciel, lektor i wychowawca. Posiadam doświadczenie
w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych oraz przygotowywaniu do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych. Jestem egzaminatorem Centralnej Komisji Egzaminacyjnej egzaminu gimnazjalnego, a także lektorem Teddy Eddie. W swojej pracy staram się poszukiwać nowych, ciekawych metod aktywizujących uczniów oraz stale wzbogacać i doskonalić swój warsztat pracy. Prywatnie jestem mamą trzech córek i to im staram się poświęcić większość wolnego czasu.

Lektor

Zapisz się już dziś!