Zespół

Szkoła Języków Obcych LONDONER współpracuje tylko z najlepszymi, doświadczonymi i sprawdzonymi lektorami – absolwentami wyższych studiów neofilologicznych oraz wieloletnimi praktykami w nauczaniu języka angielskiego. Zarówno kadra dydaktyczna, jak i obsługa sekretariatu, to ludzie z pasją i dobrą energią. Razem zadbamy o to, by czas spędzony w naszej szkole był pozytywnym doświadczeniem.

Adam Podsiadły

Nieprzerwanie od 13 lat jestem lektorem i nauczycielem języka angielskiego. Na przestrzeni lat pracowałem w szkołach publicznych, niepublicznych i renomowanych szkołach językowych. Jestem egzaminatorem Centralnej Komisji Egzaminacyjnej egzaminu gimnazjalnego i maturalnego z języka angielskiego oraz Pearson Tests of English. Ponadto, jestem certyfikowanym metodykiem PASE. We sierpniu 2011 roku założyłem wraz z żoną Szkołę Języków Obcych LONDONER. Od siedmiu lat jest ona dla nas miejscem, gdzie możemy realizować swoją pasję, powołanie i misję – uczyć angielskiego lepiej, ciekawiej oraz skuteczniej. Słowem – tak jak powinno uczyć się języka obcego w XXI wieku. Moim największym atutem jest elastyczność. Jednakże najlepiej czuję się pracując z młodzieżą i dorosłymi, przygotowując do egzaminów językowych oraz prowadząc kursy specjalistyczne: Business English oraz English for Specific Purposes.

Właściciel i lektor

Anna Podsiadła

Już od 13 lat, jako nauczyciel i lektor języka angielskiego, dzielę się swoją wiedzą z uczniami w każdym wieku. Możliwość pracy z różnymi grupami wiekowymi jest dla mnie niezwykle ważna z perspektywy lektora oraz metodyka Szkoły. Jestem absolwentką filologii angielskiej, nauczycielem mianowanym oraz egzaminatorem maturalnym Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi. Posiadam również uprawnienia egzaminatora Pearson Tests of English, a także jestem certyfikowanym metodykiem PASE (Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych).
W wolnym czasie stawiam na rozwój osobisty – biorę udział w kursach, konferencjach i szkoleniach, wierząc, że nieustanny rozwój jest wyrazem profesjonalizmu i szacunku dla słuchacza. By odpocząć, wraz z mężem i synem, odkrywam urokliwe zakątki kraju.

Metodyk i lektor

Elżbieta Stępień

Ukończyłam studia filologiczne na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego
w Kielcach, a jako lektor pracuję od 2015 roku. Moją specjalnością jest nauczanie języka angielskiego młodzieży oraz dzieci w wieku przedszkolnym.  W swojej pracy stosuję nowatorskie metody nauczania – prace  interaktywne z wykorzystaniem skanerów QR i Internetu nie są obce moim słuchaczom. Jestem również opiekunem Teddy Eddie – ambitnej metody nauczania angielskiego dla dzieci 2-7 lat. W wolnym czasie stawiam na rozwój osobisty – doskonale swój warsztat lektorski uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach metodycznych. Mam wielkie szczęście, że praca jest moją pasją, a moja pasja to również moja praca.

Opiekun metody Teddy Eddie i lektor

Katarzyna Gadek

Jestem magistrem filologii angielskiej i od ponad 13 lat pracuję jako nauczyciel, lektor i wychowawca. Posiadam doświadczenie
w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych oraz przygotowywaniu do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych. Jestem egzaminatorem Centralnej Komisji Egzaminacyjnej egzaminu gimnazjalnego, a także lektorem Teddy Eddie. W swojej pracy staram się poszukiwać nowych, ciekawych metod aktywizujących uczniów oraz stale wzbogacać i doskonalić swój warsztat pracy. Prywatnie jestem mamą trzech córek i to im staram się poświęcić większość wolnego czasu.

Lektor

Milena Jałosińska-Nowak

Od 15 lat uczę języka angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych. Jako absolwentka filologii angielskiej i wieloletni praktyk dostrzegam możliwości percepcyjne i potrzeby moich uczniów. Przygotowuję ich zarówno do codziennej komunikacji w języku angielskim, jak i do wszelkiego rodzaju sprawdzianów, testów i egzaminów, takich jak egzamin gimnazjalny, egzamin ósmoklasisty czy matura. W codziennej pracy, która stała się moją pasją, wykorzystuję nowoczesne metody i narzędzia IT, które znacznie uatrakcyjniają zajęcia. Nieustannie doskonalę swój warsztat metodyczny, uczestnicząc w kursach i konferencjach. Aby odpocząć, pracuję w ogrodzie i gotuję dla mojej rodziny.

Lektor

Joanna Galant

Jestem absolwentką Turystyki i Rekreacji na Uniwersytecie Łódzkim, a od 2011 szczęśliwą mamą bliźniąt. Pracę w SJO LONDONER rozpoczęłam w 2016 roku. To co lubię w niej najbardziej, to ciągły kontakt z ludźmi oraz możliwość rozwoju. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze, a najlepiej relaksuję się przy dobrej książce.

Sekretariat i obsługa Klienta

Zapisz się już dziś!